• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Cinderella

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • Beckett

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Prom

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Binge

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Project Power

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • The Last Days of American Crime

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Coffee & Kareem

    ½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Trials of Gabriel Fernandez

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • The Photograph

    ★★★½

  • 365 Days

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • A Fall from Grace

    ½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★½

  • Midway

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★