Sort by
  • Napoleon

  • Escaping Twin Flames

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★½

  • Sugar Rag

  • The Devil on Trial

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Saw X

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • V/H/S/85

    ★★

  • The Nun II

  • Priscilla

    ★★

  • NYAD

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Red, White & Royal Blue

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Walk Out Nice and Smooth

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Shadow Brother Sunday

  • Bad Things

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • May December

    ★★★★½

  • Caligula - The Ultimate Cut

    ★★★★½

  • Fast X

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • exCape

  • Where Do We Go from Here

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Queendom

  • Bottoms

    ★★

  • Scream VI

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Missing

    ★★½

  • Chelsea Handler: Revolution

  • M3GAN

    ★★½

  • Spoiler Alert

    ★★½

  • In Search of Darkness: Part III

  • Falling for Christmas

    ★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Prey for the Devil

    ★½

  • After Sunset, Dawn Arrives

  • Grimcutty

    ½

  • Rip Tide

  • The Estate

    ★★½

  • Halloween Ends