Sort by

Quark has logged 19 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Paprika

Paprika

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone

Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Annette

Annette

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
On the Job: The Missing 8

On the Job: The Missing 8

2021
×
Read the review Edit this entry  
09
INU-OH

INU-OH

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Mona Lisa and the Blood Moon

Mona Lisa and the Blood Moon

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Happening

Happening

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Sundown

Sundown

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Becoming Led Zeppelin

Becoming Led Zeppelin

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Lost Daughter

The Lost Daughter

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Parallel Mothers

Parallel Mothers

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Promises

Promises

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry