Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • X

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Tuck Rule

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Once Upon a Time in Queens

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Al Davis vs. The NFL

    ★★★

  • The Life and Trials of Oscar Pistorius

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Long Gone Summer

    ★★★½

  • Tiger King

    ★★

  • Vick

    ★★★★

  • Lance

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • The Courier

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Chuck & Tito

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Rodman: For Better or Worse

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Haunt

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Brightburn

    ★★★