Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • I'm a Virgo

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★

  • Past Lives

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Absence of Color.

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Stutz

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★★★

  • Master Gardener

  • Pearl

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½