Sort by
  • Lady Ballers

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Nefarious

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Satan Wants You

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★★½

  • No Way Back: The Reality of Gender-Affirming Care

    ★★★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★★

  • The Hammer

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Sweet Sting of the Black Widow

  • She Said

  • The Greatest Lie Ever Sold

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

  • Pearl

    ★★★★

  • House of Hammer

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Uncle Tom II: An American Odyssey

    ★★★½

  • Alex's War

    ★★★

  • Rogue Agent

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • What Is a Woman?

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★★

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choosing Death: The Legacy of Roe

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½