Sort by
  • Infinity Pool

    ★★½

  • Plane

    ★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★½

  • Spirited

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • The Perfumier

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Laal Singh Chaddha

    ★★½

  • Purple Hearts

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • My Daughter's Killer

  • Hollywood Stargirl

    ★½

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Sneakerella

    ★★½

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Radhe Shyam

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • A Fairy Tale After All

    ½

  • The Outfit

    ★★★

  • Bigbug

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • American Underdog

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Annie Live!

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★½

  • Finch

    ½

  • Red Notice

    ★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Diana: The Musical

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★½