• Learning About Flowers and Their Seeds

    ★★

  • Nobody

    ★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Round Trip

    ★★½

  • Remember Where You Are

    ★★

  • The World's Deadliest Killer

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • am tired

    ★½

  • Bobo the Monkey

    ★★★½

  • Long Toast

    ★★★

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • Bobbleheads: The Movie

    ★½

  • Puparia

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • beta sessions (holophrasis.exe)

    ★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • Hamilton

    ★★½

  • Coming Out

    ½

  • Twins in Paradise

    ★★★

  • Adam

    ★★

  • Scoob!

    ★★

  • O Ah! das coisas, 21 de Abril 2020

    ★★

  • O Ah! das coisas, 6 de Abril 2020

    ★★½

  • TFW No GF

  • The Metamorphosis of Birds

    ★★★½

  • The Decline

    ★★

  • Last and First Men

    ★★★½

  • While You Sleep

    ★★

  • No Other One

    ★★

  • In Our Nature

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Cuties

  • Very Noise

    ★★

  • Underwater

    ★★½

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

  • Dolittle

  • A Bicycle Ride In A Walmart

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Jumanji: The Next Level

  • The Devil Next Door

    ★★½

  • Klaus

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Primal

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • The Irishman

    ★★★

  • The Fish

    ★½

  • The Girl from the Other Side

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★½

  • The Personal History of David Copperfield

    ★½

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★½

  • It Chapter Two

  • Hair Love

    ★★½

  • Enter the Anime

  • Airplane Mode

    ½

  • Full Force

    ★★½

  • Weathering with You

    ★★★½

  • The Lion King

    ★½

  • Vinland Saga

    ★★

  • How Heavy Are the Dumbbells You Lift?

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • The Influence

    ★★½

  • Men in Black: International

    ★½

  • Ride Your Wave

    ★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★½