PUNQ has logged 1,334 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Asphalt Burning

Asphalt Burning

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
We Can Be Heroes

We Can Be Heroes

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Roald Dahl's The Witches

Roald Dahl's The Witches

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Soul

Soul

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bamse and the Thief City

Bamse and the Thief City

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Monty and the Street Party

Monty and the Street Party

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Knight & The Princess

The Knight & The Princess

2019
×
Read the review Edit this entry  
21
Superman: Man of Tomorrow

Superman: Man of Tomorrow

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Annapolis

Annapolis

1928
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Captain Underpants: Mega Blissmas

Captain Underpants: Mega Blissmas

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
The Croods: A New Age

The Croods: A New Age

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Glorious Betsy

Glorious Betsy

1928
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
A Crazy Night

A Crazy Night

1927
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Das Blumenwunder

Das Blumenwunder

1926
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Robo

Robo

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Unjustly Accused

Unjustly Accused

1913
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Tales of Ensign Stål

The Tales of Ensign Stål

1926
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Manasse

Manasse

1925
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Kidnapped

Kidnapped

1917
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Canadian Army Newsreel

Canadian Army Newsreel

1941
×
Read the review Edit this entry  
18
The Aryan

The Aryan

1916
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Hound of the Baskervilles

The Hound of the Baskervilles

1914
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Ash Lad: In Search of the Golden Castle

The Ash Lad: In Search of the Golden Castle

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Forgotten Christmas

Forgotten Christmas

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Black Tulip Festival

The Black Tulip Festival

1920
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Mr. Orchid

Mr. Orchid

1946
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Paris Cinéma

Paris Cinéma

1929
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Adieu Mascotte

Adieu Mascotte

1929
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Twigson in Trouble

Twigson in Trouble

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Haiducii

Haiducii

1929
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Twigson Ties the Knot

Twigson Ties the Knot

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Twigson

Twigson

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Die Buddenbrooks

Die Buddenbrooks

1923
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Yolanda

Yolanda

1924
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Damon and Pythias

Damon and Pythias

1914
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Die Königin der Altstadt

Die Königin der Altstadt

1925
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
The Mysterious Airman

The Mysterious Airman

1928
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Conrad in Quest of His Youth

Conrad in Quest of His Youth

1920
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Derelict

Derelict

1930
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Harmony Heaven

Harmony Heaven

1930
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
The Big Cage

The Big Cage

1933
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Bride Talks in Her Sleep

The Bride Talks in Her Sleep

1933
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Hemliga Svensson

Hemliga Svensson

1933
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Near the Trail's End

Near the Trail's End

1931
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Range Law

Range Law

1931
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
God's Country and the Man

God's Country and the Man

1931
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Silence

Silence

1931
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Sooky

Sooky

1931
×
★★
Read the review Edit this entry