Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Kandahar

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Plane

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Troll

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

  • Clerks III

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Beast

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Prehistoric Planet

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Last Seen Alive

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Akakiri

  • Star Wars: Visions – Lop & Ochō

    ★½

  • Star Wars: Visions – The Elder

    ★★★

  • Star Wars: Visions – T0-B1

    ★★½

  • Star Wars: Visions – The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – The Village Bride

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Twins

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Tatooine Rhapsody

    ★★

  • Star Wars: Visions – The Duel

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½