• Bad Trip

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Airplane Mode

    ½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Swiped

    ½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • The After Party

    ★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Game Over, Man!

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • F*&% the Prom

    ½

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • SPF-18

    ½

  • It

    ★★½

  • The Emoji Movie

    ½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★½

  • The Big Sick

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Split

    ★★★

  • Suicide Squad

    ½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Deadpool

    ★★★½

  • Swiss Army Man

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★★

  • The Lobster

    ★★★★½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Inside Out

    ★★★★½

  • Love

    ★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • The Stanford Prison Experiment

    ★★★★

  • The Witch

    ★★★★½

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★

  • John Wick

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½