Sort by
  • Avatar 4

    ★★★½

  • Blade

  • Mission: Impossible - Dead Reckoning Part Two

  • Thaba Ye

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Search for Human

    ★★★★

  • Midnight Hotel

    ★★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Funeral at Nine

    ★★★★

  • Gloire Amère 40000

    ★★★★

  • 10/31/85

    ★★★

  • Dracula 3: Van Helsings Curse

    ★★★★

  • Magnifica

    ★★★

  • Go Fishboy

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Last Summer

    ★★★★

  • Werewolf by Night

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • Clickbait Content Factory

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

  • Schwing!

    ★★½

  • Poya

    ★★★

  • Revival

    ★★★

  • Silvesterklaus

    ★★★

  • Watch Closely

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • The Northman

    ★★★★½

  • SHC: Freak Accident

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Goodbye Jerome!

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Your Love Makes Me Moist

    ★★★★★

  • Cuber

    ★★★★

  • Newbird

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Tiptoe & The Flying Machine

    ★★★

  • The Uncertain Snow

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Louise

    ★★★★

  • Good Job

    ★★★½

  • Cryptoland

    ½

  • Dracula 2: The Large Sausage

    ★★★★

  • Phosphorus

    ★★★

  • Big Mug

    ★★★★

  • Come and Learn with Pibby!

    ★★★★

  • Rest in Peace

    ★★★★

  • Tales of the Salt Water

    ★★★★★

  • The Exortwist

    ★★★½

  • Ideal Dating With Condoms

    ★★

  • Zug: Adventures in Heat Exhaustion

    ★★★★

  • The Soloists

    ★★★½

  • Encanto

    ★★

  • Blue Curry

  • El Globo

  • New York Ninja