Sort by
  • Madame Web

  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Argylle

    ★★½

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Mooned

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • Godzilla Fest 4: Operation Jet Jaguar

  • Godzilla vs. Megalon

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • K-Bar Killer

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Migration

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Expend4bles

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★

  • Saltburn

    ½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★

  • Invincible: Atom Eve

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★

  • The Flash

    ★★

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ½

  • Asteroid City

    ★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ½

  • Fast X

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ½

  • Air

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ohio Walnuts

  • Champions

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ½