Piper has logged 18 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Ghost Dog: The Way of the Samurai

Ghost Dog: The Way of the Samurai

1999
×
★★★★
Edit this entry  
22
Scary Movie 3

Scary Movie 3

2003
×
★★★
Edit this entry  
01
Beyond the Valley of the Dolls

Beyond the Valley of the Dolls

1970
×
★★★★
Edit this entry  
28
Jubilee

Jubilee

1978
×
★★★½
Edit this entry  
28
Raising Arizona

Raising Arizona

1987
×
★★★★
Edit this entry  
23
Funeral Parade of Roses

Funeral Parade of Roses

1969
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Symbiopsychotaxiplasm: Take One

Symbiopsychotaxiplasm: Take One

1968
×
★★★★
Edit this entry  
23
The Wicker Man

The Wicker Man

1973
×
★★★★½
Edit this entry  
09
The Twentieth Century

The Twentieth Century

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Dracula: Pages from a Virgin's Diary

Dracula: Pages from a Virgin's Diary

2002
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Golden Bat

The Golden Bat

1966
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Dirties

The Dirties

2013
×
★★★½
Edit this entry  
10
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★
Edit this entry  
09
My Winnipeg

My Winnipeg

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Save the Green Planet!

Save the Green Planet!

2003
×
★★★★
Edit this entry  
09
Steps

Steps

1987
×
★★★★½
Edit this entry  
09
The Flying Luna Clipper

The Flying Luna Clipper

1987
×
★★★★★
Edit this entry  
09
House

House

1977
×
★★★★★
Edit this entry