Sort by
  • Nope

    ★★★

  • Irma Vep

    ★★★★½

  • We Cry Together

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • The Northman

  • We will all leave these bodies and minds one day

  • Ambulance

  • X

  • The Batman

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Kimi

  • There's No End

  • Jackass Forever

  • Sharp Stick

    ★★★½

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Licorice Pizza

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★½

  • Ferny & Luca

  • Punctured Sky

    ★★½

  • V/H/S/94

  • Cry Macho

  • The Death of David Cronenberg

  • Fury for the Dust

  • Halloween Kills

  • Spencer

  • Dune

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

  • Malignant

  • Candyman

  • Hellbender

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

  • Fou de Bassan

  • Zeros and Ones

  • The Suicide Squad

  • Old

  • Worlds

  • Nitram

  • Naomi Osaka

  • Memoria

  • Titane

  • Drive My Car

  • Benedetta

  • After Yang

  • The Worst Person in the World

  • The Velvet Underground

  • Army of the Dead

  • The Sarah Vaccine

  • Wrath of Man

  • Zack Snyder's Justice League

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

  • Wheel of Fortune and Fantasy

  • Limbo

    ★★★★★

  • The Scary of Sixty-First

  • Can't Get You Out of My Head

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • perfectCondition((GENUINE))

  • James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999

  • Education

  • Alex Wheatle

  • Monster Hunter

  • The Man in the Woods

    ★★★★