Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
01
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
TÁR

TÁR

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
France

France

2021
×
Read the review Edit this entry  
15
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Armageddon Time

Armageddon Time

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Metamorphosis of Birds

The Metamorphosis of Birds

2020
×
Read the review Edit this entry  
09
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Murmuring

The Murmuring

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Murmuring

The Murmuring

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
The Autopsy

The Autopsy

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
Graveyard Rats

Graveyard Rats

2022
×
Read the review Edit this entry  
19
Black Adam

Black Adam

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Black Adam

Black Adam

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

2022
×
Read the review Edit this entry  
11
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
Read the review Edit this entry  
07
The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

2022
×
Read the review Edit this entry  
06
Amsterdam

Amsterdam

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Werewolf by Night

Werewolf by Night

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Last Movie Stars

The Last Movie Stars

2022
×
Read the review Edit this entry  
04
Blonde

Blonde

2022
×
Read the review Edit this entry  
30
The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

2022
×
Read the review Edit this entry  
27
The Woman King

The Woman King

2022
×
Read the review Edit this entry  
21
Duck Season

Duck Season

2004
×
Read the review Edit this entry  
09
The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

2022
×
Read the review Edit this entry  
07
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

2022
×
Read the review Edit this entry  
31
Three Thousand Years of Longing

Three Thousand Years of Longing

2022
×
Read the review Edit this entry  
30
City of God

City of God

2002
×
Read the review Edit this entry  
25
Nope

Nope

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Shin Godzilla

Shin Godzilla

2016
×
Read the review Edit this entry  
11
X

X

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Prey

Prey

2022
×
Read the review Edit this entry  
03
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Last Forest

The Last Forest

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Beyond the Infinite Two Minutes

Beyond the Infinite Two Minutes

2020
×
Read the review Edit this entry  
06
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
Read the review Edit this entry  
29
Emergency

Emergency

2022
×
Read the review Edit this entry  
22
RRR

RRR

2022
×
Read the review Edit this entry  
13
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
My Name Is Baghdad

My Name Is Baghdad

2020
×
Read the review Edit this entry  
28
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
Read the review Edit this entry  
27
The Game

The Game

1997
×
Read the review Edit this entry  
20
All the Old Knives

All the Old Knives

2022
×
Read the review Edit this entry  
13
Police Story

Police Story

1985
×
Read the review Edit this entry  
06
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
Read the review Edit this entry  
31
Morbius

Morbius

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry