Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

  • Expend4bles

    ★★

  • The Nun II

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Retribution

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Nimona

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Strange Way of Life

    ★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Dead Ringers

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Shin Kamen Rider

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Golda

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Passages

    ★★★★

  • Furies

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Fleishman Is in Trouble

  • Suzume

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Lot 36

  • Graveyard Rats

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★

  • TÁR

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Prey

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • The Last Movie Stars