Sort by
  • Nekromantik

    ★½

  • Affairs of the Art

    ★★★

  • Bestia

    ★★½

  • Speed Racer

    ★★

  • Nuts!

    ★★★

  • I'm Not Ashamed

    ½

  • Horace and Pete

    ★★½

  • Fan Girl

    ★½

  • Circle

    ★★½

  • Brimstone

    ★★½

  • A Monster Calls

    ★★½

  • 600 Miles

    ★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★½

  • Luca

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • The Passion of the Christ

    ★½