Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Adventure Time: Fionna & Cake

    ★★★★

  • Ahsoka

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Strays

    ½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Circus Maximus

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • The Spider Within: A Spider-Verse Story

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Swarm

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★