Sort by
  • Beautiful Disaster

    ★★★

  • Clock

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Delegation

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • The Noel Diary

    ★★

  • Mariupol: The People's Story

  • Hellhole

    ★★½

  • She Said

    ★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Significant Other

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Safe Space

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • The Great Silence

    ★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • What Comes Around

    ★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • It Came from the Water

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Soft

    ★★★½

  • I Like Movies

    ★★★★½

  • Broad Peak

    ★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Mad Heidi

    ★★★

  • Amanda

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Operation Nation

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★

  • After Ever Happy

    ★★

  • The Next 365 Days

    ½

  • Fall

    ★★★

  • Candy Land

    ★★★½

  • Prey

    ★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • Rogue Agent

    ★★★

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★½

  • Dangerous Liaisons

    ★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Blaze

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • The Silent Twins

    ★★★½

  • The Five Devils

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Holy Spider

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★