• The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Donny's Bar Mitzvah

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Hunter Hunter

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★

  • John and the Hole

    ★★½

  • Mother Schmuckers

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★★

  • The Stand

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★½

  • Violation

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • New Order

    ★★★★½

  • The Block Island Sound

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • 8:46

  • The Wrong Missy

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★½

  • Anything for Jackson

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Crestone

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Nest

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★★

  • Shirley

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★½

  • His House

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • The Grudge

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Eli

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Butt Boy

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★½

  • Saint Maud

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Joker

    ★★