Sort by
  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Legion of Super-Heroes

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • JUNG_E

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • In Space with Markiplier: Part 2

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • In Space with Markiplier

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Northman

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Book of Boba Fett

    ★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★½

  • Injustice

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★½

  • Old

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★★