Sort by
  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★½

  • I Got A Monster

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Mangosteen

    ★★★½

  • Between Revolutions

    ★★★½

  • Mammalia

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Pathaan

    ★★★★

  • Onlookers

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • FF2

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Marlowe

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Natchathiram Nagargiradhu

    ★★★★

  • Beast

    ★★½

  • Fall

    ★★★★

  • Prey

  • Thirteen Lives

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★½

  • Vikram

    ★★★★½

  • Showing Up

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • As We Hold Hands

    ★★★★

  • Memory

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Your Daughter Was Here

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • Veranito (Once Again)

    ★★★★½

  • Dog

    ★★½

  • FF

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★★★

  • Snipers

    ★★★★

  • Jackass Forever

  • Moonfall

    ★★★½

  • JANET JACKSON.

  • Navalny

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★

  • House of Gucci

  • Memoria

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

  • Old Henry

    ★★★

  • Official Competition