Sort by
  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Jeanne du Barry

    ½

  • Fool's Paradise

  • Love & Death

  • Robots

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Mafia Mamma

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Tiny Beautiful Things

  • Paint

  • BEEF

  • boygenius: the film

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

  • Bottoms

    ★★★★★

  • A Good Person

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

  • Daisy Jones & the Six

  • Cocaine Bear

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

  • Jackals & Fireflies

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★★

  • Disenchanted

  • Capturing the Killer Nurse

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Shadows: The Making Of Nope

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • The Watcher

  • The Estate

  • Significant Other

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★