Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Menus Plaisirs – Les Troisgros

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Club Zero

    ★★★½

  • Close Your Eyes

    ★★★★½

  • Trailer of a Film That Will Never Exist: Phony Wars

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Delinquents

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Mad Fate

    ★★★★

  • A Sad, Sad Ghost Picking at the Hairs of Their Knuckles

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Hidden Blade

    ★★★½

  • Full River Red

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Trenque Lauquen

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Showing Up

    ★★★½

  • Pacifiction

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Scarlet

    ★★★★

  • Roller Junkies!

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Wunderkammer 10.0

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Septic

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • See You Friday, Robinson

    ★★★★

  • Coma

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Answering the Sun

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • It's Raining Frogs Outside

    ★★★★

  • Toward Zero

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★★

  • Benediction

    ★★★★

  • INU-OH

    ★★★½

  • Dashcam

    ★★★½

  • Polycephaly in D

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Atlantide

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½