Sort by

seb has logged 22 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
Edit this entry  
24
Twilight

Twilight

2008
×
★½
Edit this entry  
24
Old

Old

2021
×
★★
Edit this entry  
21
Pig

Pig

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
Edit this entry  
18
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★
Edit this entry  
15
Zola

Zola

2020
×
★★★★
Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
Read the review Edit this entry  
12
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Garden State

Garden State

2004
×
★★★½
Edit this entry  
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Howard the Duck

Howard the Duck

1986
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

2021
×
Edit this entry  
07
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
Read the review Edit this entry  
05
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★½
Edit this entry  
03
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
Read the review Edit this entry  
02
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Haunted Mansion

The Haunted Mansion

2003
×
½
Edit this entry