Sort by
  • The Nun II

    ★★½

  • Retribution

    ★½

  • Strays

    ½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Blue Beetle

  • Cobweb

    ★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Secret Invasion

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Stan Lee

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Kandahar

    ½

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Clock

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Swarm

  • Hypnotic

  • Bottoms

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

    ★★

  • Falling for Christmas

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Prey for the Devil

    ★½

  • The Watcher

  • Rosaline

    ★★½

  • Grimcutty

  • Halloween Ends

  • Significant Other

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Bros

    ★★

  • Pinocchio

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Beast

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½