• Bottle Rocket

    ★★★

  • The Counselor

    ★★½

  • All the Money in the World

    ★★★

  • Coherence

    ★★★★

  • Slumdog Millionaire

    ★★★

  • Eyes Without a Face

    ★★★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★★

  • Memoir of a Murderer

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★

  • Major League

    ★★½

  • Convoy

    ★★★

  • The Haunted Castle

    ★★★

  • The NeverEnding Story III

  • Young Einstein

    ★★

  • Buck Rogers in the 25th Century

    ★★★

  • Weird Science

    ★★★

  • The Fearless Four

    ★★★

  • Batman Ninja

    ★★★