• The House

    ★★½

  • Scream

    ★★

  • The 355

    ½

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Annie Live!

    ★★

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ½

  • House of Gucci

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★½

  • Hellbound

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Red Notice

    ★½

  • A Man Named Scott

    ★★★½

  • Encanto

    ★★½

  • The Making of ROCKY VS. DRAGO by Sylvester Stallone

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Antlers

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★½

  • Night of the Ghoul Log

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • Wolf

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ½

  • My Son

    ★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Fauci

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Kate

    ★★★

  • Burning

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Karen

    ★★★★

  • Cinderella

  • The Power of the Dog

    ★½

  • Belfast

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ½

  • Malignant

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★½

  • Lamb

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

  • Till Death

    ★★★★