Sort by
  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★

  • Hollywood

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Whitmer Thomas: The Golden One

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Daytime Noir

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Busting a Nut

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Crawl

    ★½

  • Anima

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Child's Play

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Ma

    ★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★½

  • The Sun Is Also a Star

    ★★½

  • Aladdin

    ★★½

  • Yesterday

    ★★★

  • A Kid from Coney Island

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★½

  • The Dirt

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Us

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★½

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★

  • Blinded by the Light

    ★★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Night School

  • High Life

    ★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★½

  • Free Solo

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★½

  • The First Purge

    ★½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • King Lear

    ★★½

  • Climax

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★