Gerardo Basurto has logged 12 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
About Time

About Time

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Host

Host

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Halloween

Halloween

2018
×
★★★½
Edit this entry  
20
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Cherry

Cherry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★★
Edit this entry  
08
Magnolia

Magnolia

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry