Sort by
  • A Creature Was Stirring

    ½

  • Your Christmas or Mine 2

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • Candy Cane Lane

  • Good Burger 2

    ★½

  • Genie

    ★½

  • EXmas

    ★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • The Curse

    ★½

  • Leo

    ★★★★½

  • Journey to Bethlehem

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★★

  • Locked In

    ★★★

  • Fellow Travelers

    ★★★★½

  • Lord of Misrule

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • Old Dads

    ★½

  • Malibu Horror Story

    ★★★★

  • The Other Zoey

    ★★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★★

  • Black Dog

    ★★

  • The Conference

    ★★★★½

  • The Puppetman

    ★★

  • Dear David

  • Trolls Band Together

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • Dark Harvest

    ★½

  • The J-Horror Virus

    ★★★★

  • All You Need Is Death

    ½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★★

  • Sister Death

    ★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★★

  • 57 Seconds

    ★½

  • Totally Killer

    ★★★★½

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★½

  • Survival

    ½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★★

  • Your Lucky Day

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★

  • Jackdaw

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Continental: From the World of John Wick

    ★★★★

  • Strange Darling

    ★★

  • The Re-Education of Molly Singer

    ★★★½

  • Sly

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★★½

  • The Kill Room

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Boy Kills World

    ★★★★★

  • Solo

    ★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • The Peasants

    ★★

  • Finestkind

    ★★

  • Reptile

    ★½

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • Don't Look Away

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Upon Open Sky

    ★★

  • Slotherhouse

    ★★★½

  • The Darkside of Society

    ★★★