Sort by
  • Violent Night

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Spirited

    ★★½

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★½

  • Beast

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

  • The Stranger

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Memory

    ★★

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★