• Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★★★

  • Tiger

    ★★★★

  • Let Him Go

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★½

  • Robin's Wish

    ★★★

  • I Used to Go Here

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • The Rental

    ★★★

  • Jeffrey Dahmer: Mind of a Monster

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • On the Record

    ★★★★

  • The Dissident

    ★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★½

  • Boys State

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★

  • A Good Woman Is Hard to Find

    ★★½

  • Rewind

    ★★★★

  • You Don't Nomi

    ★★★★

  • Mystify: Michael Hutchence

    ★★★★½

  • Come As You Are

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★★

  • Driveways

    ★★★★★

  • I, Daniel Blake

    ★★★★★

  • The Big Short

    ★★★★½

  • Spotlight

    ★★★★★

  • Trainwreck

    ★★½

  • Neighbors

    ★★★★

  • Short Term 12

    ★★★★

  • Step Brothers

    ★★★★½

  • A Decade Under the Influence

    ★★★½

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • Chinatown

    ★★★★★