• Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Haunt

    ½

  • The Boat

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Super Troopers 2

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Ramekin

    ★★½

  • Death Wish

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★

  • Den of Thieves

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Mercy Christmas

    ★★★½

  • Singularity

    ½

  • The Elf

    ½

  • Coco

    ★★★★★

  • Creep 2

    ★★★★

  • 1922

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★★

  • Annabelle: Creation

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★★

  • The Mummy

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Logan

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★

  • To the Bone

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Underworld: Blood Wars

    ★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • The Charnel House

    ★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Dead Awake

    ★★½

  • Split

    ★★★★½

  • The Disappointments Room

    ★½

  • Let's Be Evil

    ★★★

  • The Secret Life of Pets

    ½

  • Lights Out

    ★★★

  • Don't Hang Up

  • Train to Busan

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • The Wailing

    ★★

  • Phantom of the Theatre

    ★★★

  • Holidays

    ★★

  • The Belko Experiment

  • Sausage Party

    ½

  • Hush

    ★★★★

  • Zootopia

    ★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • The Boy

    ★★★

  • Pride and Prejudice and Zombies

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★

  • Krampus

    ★★★★★

  • #Horror

    ½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★½

  • Spectre

    ★★½

  • Tales of Halloween

    ½

  • The Devil Lives Here

    ★½

  • Regression

    ★★★

  • Crimson Peak

    ★★★

  • The Blackcoat's Daughter

    ★★★½

  • The Visit

    ★★★

  • Sinister 2

    ★½

  • Amnesiac

  • A Christmas Horror Story

    ★★½

  • We Are Still Here

    ★★★★

  • Jurassic World

  • Maggie

    ★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★

  • The Lazarus Effect

  • The Hallow

    ★★½