Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • The Starling Girl

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Bad Behaviour

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★

  • Fair Play

    ★★½

  • Fremont

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • The Woman King

    ★★½

  • Blonde

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • The Inspection

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale