Sort by
  • Pearl

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Family Game

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • All the Old Knives

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The House

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Robin Robin

    ★★★

  • Nouveau-Québec

    ★★½

  • Joutel

    ★★

  • Asmodeus

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Frimas

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★

  • Drunken Birds

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★

  • The Card Counter

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Monsieur Cachemire

    ★★★½

  • Weekday Night

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • Paris, 13th District

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Compartment No. 6

    ★★★

  • After Yang

    ★★★½

  • Jane by Charlotte

    ★★★½

  • Catcalls

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Playlist

    ★★★

  • Cruella

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • Like the Ones I Used to Know

    ★★★★

  • god@mail.com

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★

  • Easter Eggs

    ★★★

  • Underground

    ★★★

  • Audrey

    ★★

  • SOME OF MY FAVORITE NUMBERS

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★½

  • Bye Bye Morons

    ★★

  • Moon

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Nadia, Butterfly

    ★★★

  • Another Round

    ★★½

  • Nomadland

    ★★½

  • Mandibles

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★