• Muppets Haunted Mansion

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Cinderella

    ½

  • Barbie: Big City, Big Dreams

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Luca

    ★★★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Wish Dragon

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Red Shoes and the Seven Dwarfs

    ★★★★½

  • The Last Summer

    ★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • #realityhigh

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • This Beautiful Fantastic

    ★★★

  • Monster High: 13 Wishes

    ★★★★

  • Teen Beach Movie

    ★★★★★

  • Monster High: Scaris City of Frights

    ★★★★

  • Camp Rock 2: The Final Jam

    ★½

  • Were the World Mine

    ★★★★★

  • WALL·E

    ★★★★½

  • Camp Rock

    ★★

  • Kung Fu Panda

    ★★★★★

  • Trick 'r Treat

    ★★★★

  • The Holiday

    ★★★★½

  • Barnyard

    ★★

  • The Da Vinci Code

    ★½

  • Cow Belles

    ★★★

  • Zathura: A Space Adventure

    ★★★½

  • Twitches

    ★★★★½

  • Pride & Prejudice

    ★★★★★

  • Barbie: Fairytopia

    ★★★★

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★★

  • The Princess Diaries 2: Royal Engagement

    ★★★★★

  • Peter Pan

    ★★★½

  • School of Rock

    ★★★★½

  • Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams

    ★★★★★

  • The Cat Returns

    ★★★★½

  • The Princess Diaries

    ★★★★½

  • Legally Blonde

    ★★★★★

  • Motocrossed

    ★★★½

  • The Parent Trap

    ★★★★

  • Whisper of the Heart

    ★★★★★

  • Clueless

    ★★★★★

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★★

  • Hook

    ★★★★

  • Ghost

    ★★★★

  • Elvira, Mistress of the Dark

    ★★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★★

  • The Frog Prince

    ★★★½

  • Singin' in the Rain

    ★★★★★