Sort by
  • The Batman - Part II

  • Snow White

  • Dune: Part Two

  • Cobweb

    ★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Kevin Hart: Reality Check

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • House of Inequity

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • There's Something Wrong with the Children

  • Vir Das: Landing

  • Babylon

    ★★★½

  • Tom Papa: What a Day!

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

  • Chris Redd: Why Am I Like This?

  • The Murmuring

    ★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • PVRIS - ANYWHERE BUT HERE / ANIMAL

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Watcher

  • Black Adam

    ★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Halloween Ends

    ½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hellraiser

    ★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

  • Smile

  • Amsterdam

  • Byron Bowers: Spiritual N**ga

  • V/H/S/99

    ★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Chevalier

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Chalk Line

    ★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

  • Blood

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

  • The Invitation

    ★½

  • Fall

    ★★

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

  • Skinamarink

    ★★★

  • Glorious

    ★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★