Sort by

Priyanka has logged 28 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ok Jaanu

Ok Jaanu

2017
×
★★½
Edit this entry  
31
Dear Zindagi

Dear Zindagi

2016
×
★★★½
Edit this entry  
30
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Apartment

The Apartment

1960
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★
Edit this entry  
26
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★½
Edit this entry  
24
Trolls

Trolls

2016
×
★★★
Edit this entry  
24
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★½
Edit this entry  
22
Her

Her

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Beginners

Beginners

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Paperman

Paperman

2012
×
★★★★
Edit this entry  
16
Hairspray

Hairspray

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Song to Song

Song to Song

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★
Edit this entry  
14
DKA Exposed Part 2!!!

DKA Exposed Part 2!!!

2017
×
★★
Edit this entry  
13
The Spanish Apartment

The Spanish Apartment

2002
×
★★★
Edit this entry  
11
Logan

Logan

2017
×
★★★★
Edit this entry  
10
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Calendar

Calendar

1993
×
★★★
Edit this entry  
06
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Starstruck

Starstruck

2010
×
★★½
Edit this entry  
03
Panic at the Disco

Panic at the Disco

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Trainspotting

Trainspotting

1996
×
★★★½
Edit this entry  
02
Delta Kappa Alpha Exposed

Delta Kappa Alpha Exposed

2017
×
★★
Edit this entry