Sort by
  • Fast X

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • BEEF

  • Air

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Chang Can Dunk

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Sharper

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Passages

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Jamojaya

    ★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★

  • Eileen

    ★★★

  • Kokomo City

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Mamacruz

    ★★★

  • Fancy Dance

    ★★★½

  • Fremont

    ★★★½

  • Cassandro

    ★★★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★½

  • Shayda

    ★★★

  • Radical

    ★★★

  • Plane

    ★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • A Hollywood Christmas

    ★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Noel Diary

    ★★½

  • Christmas with You

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

  • Amsterdam

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • Riceboy Sleeps

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★½

  • Causeway

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★½

  • Women Talking

  • The Wonder

    ★★★½