Sort by

🧃 has logged 11 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
You've Got Mail

You've Got Mail

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The To Do List

The To Do List

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Tramps

Tramps

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
11
My Big Fat Greek Wedding

My Big Fat Greek Wedding

2002
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry