Sort by

🧃 has logged 16 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Folklore: The Long Pond Studio Sessions

Folklore: The Long Pond Studio Sessions

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Shawn Mendes: In Wonder

Shawn Mendes: In Wonder

2020
×
Read the review Edit this entry  
22
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
½
Edit this entry  
21
If Anything Happens I Love You

If Anything Happens I Love You

2020
×
Edit this entry  
21
The Princess Switch: Switched Again

The Princess Switch: Switched Again

2020
×
Edit this entry  
18
Senna

Senna

2010
×
★★★½
Edit this entry  
16
A Christmas Prince: The Royal Baby

A Christmas Prince: The Royal Baby

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
The Break-Up

The Break-Up

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Broken Hearts Gallery

The Broken Hearts Gallery

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The House Bunny

The House Bunny

2008
×
★★★
Edit this entry  
04
The Perfect Man

The Perfect Man

2005
×
Read the review Edit this entry  
03
After We Collided

After We Collided

2020
×
½
Read prior review Edit this entry  
02
After We Collided

After We Collided

2020
×
½
Read the review Edit this entry