mandeep has logged 27 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Baazigar

Baazigar

1993
×
★★★
Edit this entry  
19
Darr

Darr

1993
×
★★★
Edit this entry  
11
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Zola

Zola

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Candyman

Candyman

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Eve's Bayou

Eve's Bayou

1997
×
★★★★
Edit this entry  
02
Atlantics

Atlantics

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Ek Villain

Ek Villain

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Lady Snowblood

Lady Snowblood

1973
×
★★★★
Edit this entry  
21
Ravening

Ravening

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Blade

Blade

1998
×
★★★½
Edit this entry  
05
AVP: Alien vs. Predator

AVP: Alien vs. Predator

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Malamaal Weekly

Malamaal Weekly

2006
×
★★★★
Edit this entry  
01
Sir

Sir

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Divergent

Divergent

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Ittefaq

Ittefaq

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mrs. Serial Killer

Mrs. Serial Killer

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Diabolique

Diabolique

1955
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Cherry Falls

Cherry Falls

2000
×
★★
Edit this entry  
08
Waiting to Exhale

Waiting to Exhale

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Jawbreaker

Jawbreaker

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Signature Move

Signature Move

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Tales from the Crypt: Demon Knight

Tales from the Crypt: Demon Knight

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry