• Luca

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Burrow

  • We Can Be Heroes

  • Long Toast

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • OPAL

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Speed Cubers

  • Archive

    ★★½

  • Onward

    ★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Frozen II

    ★½

  • Klaus

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Gemini Man

    ★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • SHOP: A Pop Opera

    ★★★★

  • The Lion King

    ½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Aladdin

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • YouTube Rewind 2018: Everyone Controls Rewind

    ½

  • Ian

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Robin Hood

    ★★

  • The Grinch

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Ralph Breaks the Internet

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★½

  • Ready Player One

    ★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★½

  • Wonder

    ★★★

  • Justice League

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★★½

  • Cars 3

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • The Boss Baby

  • Beauty and the Beast

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Trolls

    ★★

  • Sing

    ★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★½

  • Finding Dory

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Zootopia

    ★★★★

  • Norm of the North

    ½

  • Don't Hug Me I'm Scared 5

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★