Sort by
  • Culprits

    ★★★★

  • PLUTO

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Dark Harvest

    ★★★½

  • Mickey and Friends: Trick or Treats

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★

  • V/H/S/ 85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★½

  • The Creator

    ★★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Untold: Hall of Shame

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Untold: Johnny Football

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

  • Cobweb

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Elevator Game

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★½

  • Nimona

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★

  • The Mother

    ★★½

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Great Expectations

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • EVANGELION:3.0(-46h)

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Smeds and the Smoos

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • The Boss Baby: Christmas Bonus

    ★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★