Sort by
  • The Boogeyman

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

  • Note of Death

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Mafia Mamma

  • The Pope's Exorcist

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Cocaine Bear

    ½

  • Inside

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Missing

    ★½

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★½

  • Suzume

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Grimcutty

    ½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ½

  • Werewolf by Night

    ½

  • Smile

    ½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★

  • Amsterdam

    ½

  • Heathers: The Musical

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

  • Sick

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

  • See How They Run

    ★★½

  • Margaux

    ★½

  • Blonde

    ½

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ½

  • The Whale

    ½

  • Pearl

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ½

  • Skinamarink

    ★★

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing