Sort by

phoebe has logged 15 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Eternals

Eternals

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
Cruella

Cruella

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
F9

F9

2021
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
16
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Malignant

Malignant

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Titane

Titane

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Spencer

Spencer

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Dead Ringers

Dead Ringers

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry