• Your Lie in April

    ★★★★

  • Funny Girl

    ★★★★

  • Twenty Something

    ★★★★

  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★★½

  • Over the Garden Wall

    ★★★★★

  • Amélie

    ★★★★½

  • He's All That

  • She's All That

    ★★

  • Hello, Dolly!

    ★★★

  • Yuri!!! on Ice

    ★★★★

  • Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Step Up 2: The Streets

    ★★

  • Kick-Ass

    ★★½

  • After Life

    ★★★★

  • Old Fangs

    ★★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★½

  • Magnetic Rose

    ★★★★★