Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • Hijack

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Elemental

    ★★★

  • The Boogeyman

  • Fast X

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Last Night of Amore

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Inside

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★½

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Incomplete Man

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★

  • The Viewing

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Summit Fever

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • God's Crooked Lines

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Venus

    ★★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • The Chalk Line

    ★★★

  • About Fate

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • El castigo

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Loving Adults

    ★★½

  • Fall

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½